Gratuit Invatator Suplinitor Afterschool Sector 1 - Zona Domenii-Turda Stramtura

Educatie / Training Published date: Decembrie 29, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Stramtura

Invatator Suplinitor Afterschool Sector 1 - Zona Domenii-Turda

⭕ Clubul Copiilor Isteti isi mareste echipa. Cautam invatator suplinitor, program part - time.

Candidatul ideal:
- studii de specialitate;
- experienta in mediul educational minim 2 ani;;
- abilitati foarte bune de comunicare si organizare;
- persoana responsabila, punctuala, organizata, dornica sa lucreze cu copiii;
- persoana cu initiativa, creativa, energica, entuziasta si implicata;
- constituie avantaj cunoasterea limbii engleze;
​- cunostinte operare PC;

Responsabilitati:
- desfasoara activitati creative si recreative cu copiii;
- ofera suport copiilor in efectuarea si intelegerea temelor;
- realizeaza si pregateste materialele necesare activitatilor;
- asculta si intelege nevoile reale si diferentiate ale copiilor;
- relationeaza si comunica empatic cu copiii si parintii;
- dezvolta spiritul de echipa si al increderii in sine;
- disponibilitate din luna septembrie 2017;

Beneficii:
- pachet salarial atractiv (in functie de experienta si competenta);
- lucrul în cadrul unei echipe competitive şi profesioniste;
- mediu de lucru dinamic şi prietenos;
- posibilitatea dezvoltarii profesionale.

Asteptam sa ne transmiteti CV-urile dvs. pe email .

Număr de telefon ✆ 0728839657

Stramtura, Maramures