720.00 € Lector Centrul Cambridge- Limba Engleza Unirea

Educatie / Training Published date: Aprilie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Unirea

Lector Centrul Cambridge- Limba Engleza

⭕ CENTRUL de pregatire si certificare la limba engleza CAMBRIDGE, cauta colaboratori pentru postul de LECTOR.

Candidatul ideal

Abilitati de predare si entuziasm in activitatile cu copiii
Responsabilitate si punctualitate
Modul psihopedagocic
Foarte buna cunoasterea a limbii engleze: studii superioare de specialitate
Disponibilitate de invatare a unor abordari si reguli noi, specifice activitatii Centrului
Abilitati medii de folosire IT - Word, Excel, E-mail, Facebook,
Personalitate deschisa si comunicativa

Responsabilitati

Predarea cursurilor de limba engleza Cambridge
Atributii de incasare a taxei de curs
Reprezentarea Centrului Cambridge
Sa urmeze cu strictete regulile interne de operare a Centrului Cambridge
Disponibilitate posibila pentru sambata

Beneficii

Salariu in functie de numarul de ore si realizari
Satisfactie profesionala
Formare pentru o cariera Europeana

Număr de telefon ✆ 0798957963

Unirea, Calarasi