720.00 € Lector Centrul Cambridge Prahova(inclusiv Tineri Absolventi) Seini

Educatie / Training Published date: Martie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Seini

Lector Centrul Cambridge Prahova(inclusiv Tineri Absolventi)

⭕ CENTRUL de pregatire si certificare la limba engleza CAMBRIDGE, cauta colaboratori pentru postul de LECTOR.

 Candidatul ideal

Sa-i placa activitatile cu copiii
Cinstit, corect, organizat
Abilitati de predare, modul psihopedagocic finalizat
Cunoasterea limbii engleze(facultate limba engleza sau alte calificari)
Disponibilitate de invatare a unor abordari si reguli noi, specifice activitatii Centrului
Abilitati medii de folosire IT - Word, Excel, E-mail, Facebook
Personalitate deschisa si comunicativa
JOB-UL ESTE FULL-TIME SAU PART-TIME

Responsabilitati

Predarea cursurilor de limba engleza Cambridge

 Beneficii

Salariu motivant
Satisfactie profesionala
Formare pentru o cariera Europeana

contact: cambridgeploiesti gmail.com

0799323369

Seini, Maramures