720.00 € Lector Centrul Cambridge Bodoc

Educatie / Training Published date: Decembrie 26, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Bodoc

Lector Centrul Cambridge

⭕ CENTRUL de pregatire si certificare la limba engleza CAMBRIDGE, cauta colaboratori pentru postul de LECTOR.

Candidatul ideal
•Sa-i placa activitatile cu copiii
•Cinstit, corect, organizat
•Abilitati de predare, modul psihopedagocic
•Cunoasterea limbii engleze
•Disponibilitate de invatare a unor abordari si reguli noi, specifice activitatii Centrului
•Abilitati medii de folosire IT - Word, Excel, E-mail, Facebook,
•Personalitate deschisa si comunicativa

Responsabilitati
•Predarea cursurilor de limba engleza Cambridge
•Atributii de incasare a taxei de curs
•Reprezentarea Centrului Cambridge
•Sa urmeze cu strictete regulile interne de operare a Centrului Cambridge

Beneficii
•Salariu motivant in functie de realizari
•Satisfactie profesionala
•Formare pentru o cariera Europeana

Număr de telefon ✆ 0270485130

Bodoc, Covasna