Gratuit Profesor Limba Germana Petru Rares

Educatie / Training Published date: Aprilie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Petru Rares

Profesor Limba Germana

⭕ Angajam o persoana cunoscatoare a limbi germane nivel B1/B2.
Nu cerem studii de specialitate, ci doar sa cunoasca limba germana!!

CERINTE:
- Vorbitor de limba germana nivel mediu spre avansat;
- Experienta nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;
- Persoana extrem de serioasa, punctuala si organizata;
- Abilitati de comunicare cu cursanti de varste diferite (doar adulti);
- Cunostinte de operare PC.

Constituie avantaj:
- Daca esti student/a sau absolvent/a al Facultatii de Litere, limba germana;
- Daca ai beneficiat de o bursa in Germania sau Austria;
- Daca mai cunosti o limba straina: engleza, italiana, franceza.

RESPONSABILITATI:
- Veti preda cursuri de limba germana catre persoane de varste diferite (adulti), in sistem online;
- Administrarea cursantilor (monitorizarea evolutiei acestora);
- Veti avea acces la toate materialele de studiu existente in cadrul centrului nostru;
- Veti face diverse traduceri.

BENEFICII:
-contract de munca pe perioada nedeterminata (program 8 ore/zi/L-V)
-salariu motivant;
-training intern oferit;
-numeroase alte facilitati financiare si profesionale!

Asteptam cu interes aplicatia dvs.!

Va rugam atasati un CV!

0717436097

Petru Rares, Bistrita-Nasaud