Gratuit Profesor Pian Afterschool Sector 1 - Zona Domenii Caineni

Educatie / Training Published date: Aprilie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Valcea
  • Oraş: Caineni

Profesor Pian Afterschool Sector 1 - Zona Domenii

⭕ Candidatul ideal
- absolvent (student in an terminal) al Conservatorului de Muzica;
- experienta anterioara in predarea instrumentului si a lucrului cu copii;
- seriozitate, punctualitate, bune abilitati de a lucra cu copiii;
- persoana tanara, comunicativa, deschisa, optimista, energica;
- bune abilitati de management al timpului si programului;
- cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj.

Descrierea jobului
- predarea notiunilor teoretice si practice necesare in aprofundarea instrumentului;
- crearea repertoriului adecvat fiecarui cursant conform nivelului si cunostintelor muzicale pe care acesta le detine;
- evaluarea si imbunatatirea permanenta a abilitatilor muzicale ale cursantului;

Beneficii:
- pachet salarial atractiv, personalizat (se discuta in cadrul interviului);
- lucrul în cadrul unei echipe competitive şi profesioniste;
- mediu de lucru dinamic şi prietenos;
- perfecţionarea continuă şi dezvoltarea calităţilor profesionale;

Număr de telefon ✆ 0782136150

Caineni, Valcea