Gratuit Referent Educational Prior Segarcea

Educatie / Training Published date: Martie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Segarcea

Referent Educational Prior

⭕ Candidatul ideal

Studii superioare;
Cunoştinţe de limba engleză;
Bune cunoştinţe de operare MS Office;
Persoană dinamică, sociabilă cu bune abilităţi de comunicare, personalitate energică şi gândire pozitivă;
Spirit de organizare şi capacitatea de automotivare, amabilitate şi eficientă;
Atenţie la nevoile clientului şi perseverenţă în atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului
Are obligaţia să cunoască complet şi corect oferta de produse şi servicii ale firmei;
Orientează întreaga sa activitate în sensul cunoaşterii şi satisfacerii cerinţelor clientului;
Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei;
Administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
Întocmirea de rapoarte lunare de vânzări;
Preia cererile şi întrebările potenţialilor clienţi şi le rezolvă conform procedurilor interne;
Este în strânsă legătură cu nevoile clientului şi politicile de vânzare stabilite în cadrul firmei;
Păstrează legătură cu editurile străine pentru comenzi, negocieaza oferte şi răspunde pentru corecta executare a contractelor şi acordurilor încheiate cu clienţii din portofoliu
Organizează expoziţii, târguri şi workshopuri în domeniul pe care îl reprezintă;
Împreună cu departamentele specializate contribuie la urmărirea procesului de facturare şi de încasare;
Prezentare,directă sau prin workshop-uri specializate, în şcoli, grădiniţe sau în cadrul unor conferinţe sau congrese.
Beneficii:
contract pe perioada nedeterminata
program flexibil de teren

Număr de telefon ✆ 0704096925

Segarcea, Dolj