Gratuit Supraveghetoare Copii Sistarovat

Educatie / Training Published date: Martie 26, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arad
  • Oraş: Sistarovat

Supraveghetoare Copii

⭕ Supraveghetoare copii After School

Candidatul ideal

Tanara dinamica, educata, responsabila careia sa-i placa sa lucreze si sa se joace cu copiii;
Atitudine pozitiva, potrivita unei locatii educationale care se extinde in fiecare an.

Descrierea jobului

Descriere job:

- supraveghere copiii after school
- programul de lucru este de la 12:00-19:00h de luni pana vineri

Responsabilitati:
- servirea mesei de pranz
- menaj usor
- ocazional se vor sustine activitati recreative de joc si joaca cu copii din after school.

Beneficii
-salariul motivant
-carte de munca
-nu se lucreaza in week-end

Postul este disponibil in Bucuresti in zona Campia Libertati colt cu Bld Basarabia.

Așteptăm cu drag CV-urile Dumneavoastră!

Vă mulțumim!

Număr de telefon ✆ 0343552050

Sistarovat, Arad