Gratuit Angajam Animatori Petreceri Copii Constanta Sapata

Evenimente Si Divertisment Published date: Februarie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Sapata

Angajam Animatori Petreceri Copii Constanta

⭕ Candidatul ideal

Foarte comunicativ, iubitor de copii, foarte energic, are o placere deosebita in a se juca cu copiii, atent, delicat, zambitor, glumet. Punctual si serios.

Descrierea jobului

CAUTAM mai multe tipuri de candidati: candidati actori si candidati care nu au legatura cu domeniu artistic. Actorii sa participe la spectacole de teatru si la petreceri pentru copii. Toti cei care sunt si animatori au urmatoarele indatoriri: se asigura un training si dupa o perioada de probe va intra in evenimente. Va trebui in cadrul petrecerilor pentru copii sa faca jocuri si concursuri interactive, face-painting si baloane modelabile. Responsabilitatea: distractia copiilor. Cand pleaca de la eveniment copiii sa nu-si doreasa sa se desparta de el/ ea.

Număr de telefon ✆ 0717055562

Sapata, Arges