Gratuit Angajam Fete MC Pentru Prezentarea De Evenimente! Pietrosani

Evenimente Si Divertisment Published date: Ianuarie 30, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Pietrosani

Angajam Fete MC Pentru Prezentarea De Evenimente!

⭕ Mc-ul este persoana de la microfon care asigura tot show-ul unei petreceri.
Pt a fi Mc. iti trebuie o dictie buna, o voce frumoasa, sa fie o persoana dinamica.
Mc-ul nu mixeaza niciodata. El este persoana de la microfon.
Mc-ul va face atmosfera intr-un petrecere, vorbeste mai mereu la microfon, binedispune multimea cu replici haioase si de petrecere.
Candidatul ideal:
-coditie fizica buna
-capacitatea de a invata repede coregrafii si chiar de a le concepe
-seriozitate si punctualiate maxima
-profesionalism
-pt animatori: rabdare cu copii si capacitatea de a invata rapid roluri
-pt MC prezentatori si entertaineri: fire dezinvolta, expresivitate pt lucrul cu copii, cursivitate in vorbire, dictie buna.
-pt MC-experienta constituie un avantaj

Descrierea jobului:

-prestatii artistice pentru nunti botezuri petreceri private si corporate.
-sa compuna coregrafii pentru astfel de evenimente
-sa respecte cu strictete programul impus si sa fie punctual
- Pt MC si entertaineri: animarea petrecerilor pentru copii dar si animarea atmosferei la nunti botezuri petreceri private tematice si alt gen de evenimente.

Descrierea companiei:

Suntem o firma de organizare de evenimente atat private cat si corporate. Ne dorim sa oferim clientilor nostri servicii de cea mai buna calitate de aceea suntem foarte exigenti in ceea ce priveste profesionalismul echipei noastre.
Ne dorim o echipa tanara si unita si mai ales motivata pentru a avea cele mai bune rezultate.

Număr de telefon ✆ 0765811055

Pietrosani, Arges