Gratuit Angajam Hostess Gura Vadului

Evenimente Si Divertisment Published date: Aprilie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Gura Vadului

Angajam Hostess

⭕ Club restaurant din Bucuresti angajeaza personal pentru postul de hostess.

Cerintele sunt minime pentru postul disponibil:

-varsta 18-28 de ani
-aspect fizic placut
-studii: minim 10 clase absolvite
-cunoasterea unei limbi straine nu este obligatorie insa constituie un avantaj

Oferta angajatorului:
-program de lucru flexibil, (minim 6 ore)
-salariu atractiv plus comision, (in functie si de implicarea angajatei)
-asigurare medicalsociala
-cazare gratuita pentru cine este din afara Bucurestiului

Descrierea jobului:

-primirea clientilor
-prezentarea serviciilor si pachetelor oferite de club
-socialziare si comunicarea cu clientii prezenti in club.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV + poze la sectiunea mesaj.

0701729487

Gura Vadului, Prahova