0.80 lei Angajam Personal - Merkur Sala Jocuri Hiliseu Horia

Evenimente Si Divertisment Published date: Februarie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Hiliseu Horia

Angajam Personal - Merkur Sala Jocuri

⭕ Cerinte:

- fete sau baieti
- minim 18 ani
- minim 12 clase
- cu sau fara experienta: ne ocupam personal de formarea noilor colegi
- disponibilitate

BENEFICII:
- salariu 1.647 lei brut (1.200 lei net)
- program de lucru flexibil, in ture de 8 ore;
- bonuri de masa
- abonament medical Business la clinica privata
Descrierea jobului:

Atributii, competente, responsabilitati:

Este responsabil pentru buna desfăşurare a activităţii cu publicul.
Să introducă creditele participanţilor la joc dupa ce au incasat banii
Să înmâneze sumele de bani care fac obiectul plăţilor participanţilor la joc
La închiderea zilnică să citească indexurile contoarelor electromecanice şi electronice
Să cunoască, să respecte si sa promoveze campaniile publicitare desfăşurate

Descrierea companiei:

Merkur este prezent în România din 2004 cu săli de jocuri în București, Ploiești, Constanța, Craiova, Sibiu şi Buzău.

0743451868

Hiliseu Horia, Botosani