Gratuit Asistent Manager Firma De Organizari Evenimente Certeze

Evenimente Si Divertisment Published date: Octombrie 16, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Certeze

Asistent Manager Firma De Organizari Evenimente

⭕ ASISTENT ORGANIZARI EVENIMENTE

Candidatul ideal:
Ne dorim alaturi de noi o persoana motivata, doritoare sa invete, comunicativa, cu initiativa, optimista, atenta la detalii si orientata catre client. Cunostintele de Microsoft Office sunt necesare, ca si cunoasterea limbii engleze scris si vorbit cel putin la nivel mediu. Experienta in relatii cu clientii constituie avantaje.

Descrierea jobului:
Responsabilitati:

-ofera suport ic clientilor, intr-o maniera placuta, se implica in crearea si pastrarea unei imagini excelente a firmei in fata clientilor;
- promoveaza activitatea firmei – online si offline
- mentine relatia cu colaboratorii
- administreaza recuzita si logistica firmei

- completeaza rapoarte si documente diverse in aplicatiile Microsoft Office si platforma online la solicitarea si conform instructiunilor superiorilor

- pastreaza confidentialitatea privind activitatea, clientii, furnizorii si parteneriatele firmei.
Beneficii:
- atmosfera de lucru placuta
- oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cariera;

Descrierea companiei:
Firma activeaza pe piata constanteana din 2007, iar astazi ne putem mandri cu clienti fideli si multumiti in toata tara si parteneriate de succes cu companii de renume. Organizator si decorator profesionist in Judetul Constanta pentru: nunta, botez, aniversare, banchet, majorat, petrecere, deschidere de magazin, evenimente corporate.

0757106890

Certeze, Satu-Mare