Gratuit Firma De Evenimente, Cautam Colaboratori Pentru Sezonul De Nunti. Otelu Rosu

Evenimente Si Divertisment Published date: Martie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Caras-Severin
  • Oraş: Otelu Rosu

Firma De Evenimente, Cautam Colaboratori Pentru Sezonul De Nunti.

⭕ Firma de evenimente, cautam colaboratori pentru sezonul de nunti.

Candidatul ideal:
Fete pasionate de flori, cu indemanare si viteza de executie.
Implicare, seriozitate, creativitate si cu initiativa!
Spirit organizatoric
Persoana dinamica, harnica, inventiva
Lucru cu elemente migaloase
Capacitate de lucru in echipa
Experienta constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Crearea de buchete, aranjamente florale si alte decoratiuni.
Ajutor la asezarea acestora in locatii, pe mese.
Mentinerea curateniei in atelierul de lucru
Intretinerea florilor
Disponibilitate de lucru prelungit in weekend

Program de lucru :
Joi- 12-20
Vineri -Sambata - 9-17

Beneficii:
- plata pe zi/weekend ( ore suplimentare platite )
- mediu de lucru placut si creativ
- dezvoltare permanenta
- flexibilitate

Descrierea companiei

Happy Flower are placerea de a lucra pentru clienti din toata tara, efectuand orice fel de aranjamente florale , numai cu flori naturale, pentru cele mai diverse ocazii. Evenimente speciale, nunti, botezuri, petreceri, mese festive, lansari de produse, funerare, sau doar un buchet pentru o persoana iubita.
Cu respect deosebit fata de clienti, profesionalism, experienta dobandita in 10 ani de activitate, prin trainning si multa imaginatie, putem transmite un sentiment sau o traire prin florile daruite.
Va asteptam sa colaboram si sa cream impreuna!

0765855775

Otelu Rosu, Caras-Severin