Gratuit Hostessa Ploiesti Baleni

Evenimente Si Divertisment Published date: Octombrie 11, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Baleni

Hostessa Ploiesti

⭕ Iti plac provocarile?
Vrei sa faci parte dintr-o echipa noua?
Te asteptam cu drag alaturi de noi!
Tot ce trebuie sa faci este sa indeplinesti cerintele de mai jos

Cerinte:
*foarte comunicativa, spontana, atitudine pozitiva
*aspect foarte placut
*seriozitate, punctualitate
*inaltime minim 1.70 ( pentru programul de zi)
*disponibilitate 5 zile/ saptamana, 6 ore/zi
*cunostinte medii de limba engleza

Descrierea jobului

Beneficii:

• pachet salarial foarte atractiv
• bonusuri semnificative in functie de realizari
• programe de pregatire realizate in modul cel mai profesionist; training-uri de specialitate
• mediu de lucru modern intr-o echipa tanara, dinamica si profesionista
• ocazia de a participa la cele mai exclusiviste evenimente
• Outfit oferit intergral
• posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul agentiei

Pentru mai multe sanse, trimiteti CV-urile, inaltimea si minim 3 poze (picioare + bust) direct pe WhatsApp la numarul de 728 cu precizarea: HOSTESS CATEGORIA TOBACCO.

Număr de telefon ✆ 0775266036

Baleni, Galati