Gratuit Ospatar Part-Time / Evenimente Tudor Vladimirescu

Evenimente Si Divertisment Published date: Martie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Tudor Vladimirescu

Ospatar Part-Time / Evenimente

⭕ Candidatul ideal

Daca esti o fire dinamica, sociala, iar seriozitatea este unul dintre pilonii personalitatii tale, te asteptam intr-o echipa unde cu siguranta te vei integra foarte usor.

Trebuie sa indeplinesti urmatoarele criterii:
-Experienta de minim 3 luni;
-Rezistenta la stres si program prelungit;
-Atentie distributiva, prezenţă plăcută, sociabilă, activă.

Descrierea jobului

Dorim sa ne marim echipa pentru noul sezonul de evenimente: nunti, botezuri, petreceri private, evenimente corporate.

Cerintele postului:
- Preluarea comenzilor si servirea clientilor intr-o maniera eficienta, prietenoasa si profesionista;
- Pregatirea saloanelor/spatiului in functie de eveniment;
- Indeplinirea sarcinilor atribuite de catre superiorul direct.

Beneficii:
- Plata imediata, peste media pietei +tips;
- Posibilităţi de dezvoltare profesională şi instruire constantă;
- Mediu de lucru plăcut;
- Program flexibil.

Descrierea companiei

Collection Events furnizeaza personal calificat in domeniul Horeca.

Aplica in formularul de mai jos sau contacteaza ic.
Poza plus CV sau o descriere relevanta referitoare la experienta ta in domeniu.

Număr de telefon ✆ 0708165070

Tudor Vladimirescu, Braila