Gratuit Angajam Auditor Financiar, Cu Experienta Romos

Finante / Contabilitate Published date: Aprilie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Romos

Angajam Auditor Financiar, Cu Experienta

⭕ Du-ţi cariera la un alt nivel în cadrul unei echipe de EXPERŢI! Dacă eşti în căutarea de noi provocări în domeniul AUDITULUI FINANCIAR în regim de colaborare sau ca angajat aşteptăm CV-ul tău.

Se solicita:

- experienta de minim 3 ani in activitatea de audit financiar;
- absolvent al unei facultati cu profil economic si/sau a unui program postuniversitar in audit financiar;
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- experienta in utilizarea unor programe de audit- constituie avantaj;
- membru sau in curs de obtinere a unei acreditari profesionale (CAFR)- constituie avantaj;
- cunostinte temeinice de utilizare Microsoft Office;
- abilitati de planificare si organizare;
- capacitate de analiza si sinteza;
- flexibilitate, excelente abilitati de comunicare si interrelationare.

Se ofera:

- ocazia de a lucra pe diverse proiecte de audit;
- pachet atractiv de beneficii;
- oportunitati de dezvoltare a carierei;
- mediu de lucru placut.

Responsabilitati:

- participarea la diverse proiecte de audit;
- planificarea si desfasurarea auditului financiar;
- elaborarea si documentarea corecta a rapoartelor de audit;
- raportarea si prezentarea constatarilor, a concluziilor si a recomandarilor.

Număr de telefon ✆ 0741581408

Romos, Hunedoara