Gratuit Angajam Casieri Anina

Finante / Contabilitate Published date: Februarie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Caras-Severin
  • Oraş: Anina

Angajam Casieri

⭕ Esti o persoana serioasa si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti?

Casa de schimb valutar SFERLELEU angajeaza casieri , EXPERIENTA NU ESTE NECESARA

Cerinte:

•Cunostinte de operare PC

•Bune abilitati de comunicare si relationare

•Responsabilitate, initiativa, orientare catre client

•Spirit de echipa, atitudine pozitiva si entuziasm

Responsabilitati:

• evalueaza validitatea monedei prezentate de client cu instrumentarul oferit de catre companie;

• intocmeste documentele specifice schimbului valutar si efectueaza schimbul propriu zis;

• efectueaza toate operatiunile cu numerar, incasari/plati, conform procedurilor de lucru;

• intocmeste documentele contabile corespunzatoare operatiunilor cu numerar si se asigura de conformitatea lor;

• la cererea clientilor prezinta oferta de schimb catre client, ofera informatii si suport.

Oferta si beneficii:

• pachet salarial atractiv: salariu fix motivant,fara target);

• loc de munca in agentii moderne, noi , utilate cu aparate de aer conditionat si WIFI

• pregatire si formare asigurata gratuit pentru postul de casier schimb valutar

• mediu de lucru profesionist.

• loc de munca intr-o companie de succes, stabila pe piata muncii

0721454504

Anina, Caras-Severin