1.60 lei Angajam Contabil Cluj Napoca Gangiova

Finante / Contabilitate Published date: Iunie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Gangiova

Angajam Contabil Cluj Napoca

⭕ Descrierea jobului - Cluj Napoca

SC. Infomunca SRL. recruteaza contabil pentru o companie din Cluj Napoca!

Nu percepem comision!

Descrierea job-ului:

Evidenta contabila( registre si jurnale)
Efectuarea notelor contabile
Intocmirea balantei lunare, evidenta clientilor, furnizorilor si a stocurilor.
Intocmirea bilantului semestrial si anual.
Intocmirea declaratiilor lunare si deconturilor de TVA.
Intocmirea unor rapoarte financiare diverse.

Cerinte

Candidatul ideal:

Cunostinte operare PC ( aplicatii office si programe de contabilitate ).
Abilitati de comunicare cu clientii firmei.
Capacitate de munca sub presiune, spirit de initiativa si capacitatea de a-si asuma raspunderea pentru activitatea proprie.
Cunostinte solide de contabilitate si fiscalitate, eventual experienta intr-o firma de contabilitate.

0751806653

Gangiova, Dolj