0.80 lei Angajam Contabil Dolhesti

Finante / Contabilitate Published date: Mai 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Dolhesti

Angajam Contabil

⭕ Candidatul ideal

Bun cunoscator al programului de contabilitate Nexus.
Descrierea jobului

Responsabilitati:
Asigura inregistrarea cronologica si sistematica a operatiunilor financiar-contabile in evidentele contabile;
Intocmirea registrului jurnal, registrului inventar,registrului fiscal, a jurnalelor de TVA .
Intocmirea si depunerea declaratiilor privind taxele si impozitele cerute de legislatia in vigoare;
Intocmirea altor situatii sau rapoarte cerute de legislatia in vigoare;
Intocmirea, verificarea balantei de verificare lunara si a bilantului contabil;
Beneficii:
- Salariu 1500 lei
- Un mediu placut de lucru
- Diversitate in domeniu contabil
- Stabilitate
Descrierea companiei

Cabinet Expert Contabil MD ofera servicii contabile de 10 ani si are in prezent un numar de 6 membri. Suntem o echipa ce ne-am format in timp iar fiecare dintre noi si-a gasit stabilitatea aici. Postul vacant nu s-a eliberat ca urmare a plecarii unui coleg, ci pentru ca dorim sa ne extindem si avem nevoie de tine.

Număr de telefon ✆ 0731358585

Dolhesti, Iasi