Gratuit Angajam Secretara (gestiune, Contabilitate Primara) Ocna de Fier

Finante / Contabilitate Published date: Decembrie 9, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Caras-Severin
  • Oraş: Ocna de Fier

Angajam Secretara (gestiune, Contabilitate Primara)

⭕ Candidatul ideal are:
• Cunostințe bune de operare PC - MS Office (Excel, Word), mail
• Memorie, perseverență, organizare, operativitate, corectitudine;
• Atitudine principială în relațiile cu oamenii;
• Atenție la detalii.

Responsabilități:
• Contabilizează şi înregistrează documentele primare în programul de contabilitate
Tine evidenta stocurilor de marfa
• Contabilizează şi înregistrează facturile emise de furnizori pentru bunurile livrate ori serviciile prestate de companie;
• Contabilizează şi înregistrează registru de casă;
• Emite facturile de vânzare şi documentele specifice de expediţie către clienţii companiei; Transmite prin email sau fizic facturile catre clienti;
• Efectuarea si inregistrarea plăţilor către furnizori şi a încasărilor de la clienţi.
Ofertare catre clienti

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv;
• Program de lucru 8:30- 16:30

Număr de telefon ✆ 0724055326

Ocna de Fier, Caras-Severin