Gratuit BMF TOTAL SERV Angajeaza Contabil Junior Simand

Finante / Contabilitate Published date: Aprilie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arad
  • Oraş: Simand

BMF TOTAL SERV Angajeaza Contabil Junior

⭕ BMF GRUP este o companie de top, specializata in servicii integrate de Facility Management.

Descrierea jobului:
-intocmire documente primare de contabilitate: facturi, devize, chitante, bonuri de consum, procese verbale, niruri, evidenta;
-verificare si intocmirea deconturilor de cheltuieli;
-intocmirea facturilor fiscale sau proforma
-urmarirea facturilor furnizorilor
mentinerea relatiilor cu clientii/furnizorii;.
-mentinerea legaturilor intre manager si celelalte departamente;
-activitati de protocol si organizare birou;
-gestionarea documentelor din departament, precum si a corespondentei;
-alte servicii de secretariat;

Candidatul ideal

- studii medii, studii superioare constituie avantaj;
- experienta intr-o activitate similara constituie avantaj
- operare PC : MS Office (Word - bine Excel - lucrul cu functii si formule),
- abilitati de birotica si secretariat;
- abilitati de comunicare, spirit de echipa, persoana deschisa;
- capacitatea de a stabili prioritati, atentie distributiva;
- organizata, responsabila, serioasa;
- capacitatea de a lucra intr-un mediu ce se dezvolta rapid,
- disponibilitate program prelungit;
- atentie la detaliu;
- limba engleza - avantaj

Număr de telefon ✆ 0748522467

Simand, Arad