0.80 lei Cautam Economist Pentru Firma De Contabilitate!!! Topana

Finante / Contabilitate Published date: Martie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Topana

Cautam Economist Pentru Firma De Contabilitate!!!

⭕ Expertcont angajeaza Economist!
Cerinte:
- absolvent promotia 2017, specializarea CIG;
- cunostinte solide de contabilitate si fiscalitate;
- capacitate de analiza si sinteza financiara;
- persoana dinamica, responsabila, cu initiativa si spirit de echipa;
- abilitati de comunicare si relationare in cadrul firmei si a portofoliului de clienti;
- preocupare pentru crestere profesionala;
- cunostinte PC: WinMentor si Microsoft Office.
Responsabilitati (se formeaza la locul de munca):
- inregistrare documente contabile primare;
- verificare registre contabile: casa, banca, jurnale de vanzari si achizitii, registrul jurnal;
- analiza balante contabile;
- intocmire situatii financiar-contabile;
- intocmirea de state de plata, declaratii fiscale;
- intocmirea de contracte de munca si alte documente obligatorii aferente legislatiei muncii;
- relationarea directa, ic sau pe email cu beneficiarii din portofoliu.
Beneficii:
- oportunitatea de construire a unei cariere in domeniul financiar-contabil;
- pachet de beneficii negociabil, atractiv.
Expertcont este o societate de contabilitate si expertiza judiciara, dinamica, cu experienta si dornica sa isi mareasca echipa.
Asteptam CV-urile dvs.

Număr de telefon ✆ 0777000671

Topana, Olt