Gratuit CONTABIL / OPERATOR PLATI - Partener New Holland (langa Bucuresti) Voiteg

Finante / Contabilitate Published date: Martie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Voiteg

CONTABIL / OPERATOR PLATI - Partener New Holland (langa Bucuresti)

⭕ RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

- Intocmeste ordinele de plata, verifica respectarea circuitului documentelor de plati si asigura efectuarea platilor in limitele de plata autorizate, intocmeste si prezinta spre aprobare documentele necesare autorizarii platilor (situatia datoriilor la scadenta, lista de plati) - in conformitate cu politica de plati a companiei;
- Responsabil pentru corectitudinea inregistrarilor/ operarilor in baza de date;
- Proceseaza si monitorizeaza zilnic inregistrarile pentru alocarea platilor;
- Pregateste informatiile primite pentru a putea fi procesate in sistem;
- Propune solutii pentru imbunatatirea activitatii echipei in concordanta cu necesitatile si strategia companiei;
- Responsabil pentru intocmirea si intretinerea informatiilor financiare/economice ca arhiva local;
- Asigura efectuarea cu exactitate si la timp a platilor catre furnizorii interni si externi si catre creditorii companiei;
- Verifica extrasele de cont pentru depistarea si corectarea eventualelor refuzuri la plata;
- Intocmeste listele de plati efectuate, in functie de valuta si de locatie si transmite aceste liste persoanelor interesate.

SE OFERA:

- excelent pachet salarial;
- tichete de masa;
- laptop;
- de serviciu.

CERINTE:

- Studii universitare in domeniul economic;
- Cunostinte & experienta privind platile online pentru persoane juridice minim 2 ani
- Cunostinte minime financiare si contabile;

Apasa butonul APLICA si completeaza formularul din pagina care se va deschide).

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Număr de telefon ✆ 0774535897

Voiteg, Timis