Gratuit Contabil Maneciu-Ungureni

Finante / Contabilitate Published date: Aprilie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Maneciu-Ungureni

Contabil

⭕ Candidatul ideal:
De preferat absolvent al Facultatii de Stiinte Economice;
Bune cunostinte de operare PC;
Capacitate foarte bună de organizare, de respectare a termenelor limită;
Persoana dinamica, responsabila, comunicativa, ambitioasa, spirit de lucru in echipa;
Viteză şi acurateţe în prelucrarea datelor;
Cunoasterea limbii maghiare si engleze constituie un avantaj.

Descrierea jobului:
Intocmirea documentelor contabile primare si inregistrarea acestora in programul informatic;
Intocmirea balantelor de verificare;
Intocmirea declaratiilor;
Intocmirea statelor de salarii;
Respectarea termenelor de predare a documentelor.

Descrierea companiei:
Firma de contabilitate
Mediu de lucru placut, posibilitate de a acumula experienta, flexibilitate.

Număr de telefon ✆ 0371609211

Maneciu-Ungureni, Prahova