Gratuit Economist Bargaoani

Finante / Contabilitate Published date: Aprilie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Bargaoani

Economist

⭕ Descrierea Postului:
- evidenţa contabilă generală conform legislaţiei în vigoare;
- întocmirea documentelor contabile primare (registrul de casă, avize de expediţie, facturi, NIR-uri, deconturi angajaţi, acte bancă);
- evidenţa clienţilor şi furnizorilor;
- calcul şi evidenţă salarii, întocmire declaraţii lunare eferente salariilor;
- întocmirea de rapoarte specifice;
- asigurarea evidenţei documentelor, gestionarea şi organizarea corespondenţei;
- participarea la inventarierile lunare/ anuale;

Cerinte
- locat sau disponibilitate de relocare în oraşul Bistrita sau localitatile limitrofe;
- studii superioare finalizate- profil economic;
- cunoştinţe de operare PC;
- cunostinte limba engleza- nivel mediu;
- capacitate de muncă în echipă;
- persoană serioasă, flexibilă, adaptabilă, dornică de a acumula cunoştinţe noi;

Oferta (bonusuri, beneficii)
- un pachet salarial competitiv, corelat cu performanţa în muncă;
- mediu de lucru plăcut şi profesionist;
- posibilitatea unei cariere în cadrul unei companii dinamice.

Descrierea companiei:
Express Motors - centru autorizat de vanzari si service OPEL si BMW.

Număr de telefon ✆ 0737037536

Bargaoani, Neamt