Gratuit Manager Financiar, Locatia: Zalau Boldesti

Finante / Contabilitate Published date: Octombrie 4, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Boldesti

Manager Financiar, Locatia: Zalau

⭕ Grupul Bizar Telecom este specializat in domeniul telecomunicatiilor, oferind servicii de internet, televiziune si ie de cea mai inalta calitate

Cauta persoana motivata pentru functia de:
MANAGER FINANCIAR

Responsabilitati:

Organizeaza si conduce activitatea financiar-contabila a companiei (10-15 persoane).
Cunoaste si respecta legislatia fiscala.
Analizeaza tendintele pietei si propune directorului general obiective de vanzari si profit.
Stabileste obiectivele angajatilor din subordine in concordanta cu obiectivele companiei.
Propune directorului general politica de preturi si asigura aplicarea acesteia.
Identifica factori care impiedica realizarea planului si propune cai de optimizare.
Monitorizeaza si contribuie la calitatea serviciilor oferite de grupa de vanzari.
Elaboreaza/implementeaza programe de masurare a satisfactiei clientilor, propune masuri de imbunatatire.
Urmareste respectarea fluxului informational in departament si in relatia cu ceilalti angajati, avand ca obiectiv maximizarea eficientei activitatii.
Participa la intalnirile cu managementul.
Urmareste realizarea targetului departamentului de vanzari.

Cerinte:

Studii superioare in domeniul economic.
Minim 3 ani experienta intr-o functie de conducere similara (ex: manager financiar, contabil sef, manager economic).
Cunoasterea aprofundata a legislatiei in vigoare privind activitatea financiar-contabila.
Persoana serioasa, organizata, responsabila, motivata, cu initiativa, orientata catre obtinerea de rezultate.
Capacitate de lucru in echipa.
Abilitati de negociere.
Abilitati dezvoltate de comunicare, inter-relationare si persuadare.
Bune cunostinte de operare PC: WINDOWS, MS OFFICE.
Cunostinte generale despre piata de telecomunicatii - Avataj.
Permis de conducere categoria B - Obligatoriu.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv.
Masina de serviciu, laptop, smartphone.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul prin intermediul .

Va multumim pentru interes!

*Doar persoanele eligibile vor fi contactate.

Număr de telefon ✆ 0733021931

Boldesti, Prahova