Gratuit Manager/sef Magazin Haine Iablanita

Finante / Contabilitate Published date: Martie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Caras-Severin
  • Oraş: Iablanita

Manager/sef Magazin Haine

⭕ Candidatul ideal

Persoana serioasa, pozitiva, organizata
Bune abilitati de comunicare, prezentare si relationare
Sa participe activ, la atingerea obiectivelor, punctual, cu idei si spirit de initiativa
Experienta in coordonarea echipelor de vanzari
Practica comerciala in vanzarea de imbracaminte - 3 ani;
Bine documentata cu privire la tendintele din moda, usurinta in descrierea unei tinute vestimentare;
Experienta in managementul stocurilor de marfa din magazin (promovarea la vanzare a produselor din stoc, evaluarea vanzarilor zilnice, refacerea stocului vandut, analiza produselor cu rata mica de vanzare, continua imbunatatire a modului de expunere a produselor);
Cunostinte despre: controlul gestiunii, legislatia comerciala in vigoare

Descrierea jobului

Conducerea magazinului şi a personalului din subordine
Instruirea personalului;
Responsabilitatea pentru rezultatele economice ale magazinului
Construirea şi dezvoltarea relaţiei cu clienţii prin optimizarea serviciilor
Se ocupa de imaginea magazinului: vitrine, manechine, stendere;
Analiza permanenta a stocurilor de marfa si a vanzarilor
Analiza permaneta a vanzarilor individuale, a personalului din subordine si trimiterea de rapoarte catre sediul central

Descrierea companiei

Suntem o companie ce activeaza in domeniul vanzari articole vestimentare de dama, si suntem pe piata de mai bine de 18 ani.
Inca de la primii pasi pe piata de retail, am imbinat dinamismul cu moda si astfel am reusit sa ne dezvoltam si sa devenim un brand exclusivist.

Număr de telefon ✆ 0719999218

Iablanita, Caras-Severin