Gratuit OFCP Transilvania Angajeaza Asistenta Salarizare Ghimes-Faget

Finante / Contabilitate Published date: Aprilie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Ghimes-Faget

OFCP Transilvania Angajeaza Asistenta Salarizare

⭕ Cautam un coleg/ o colega vorbitoare de limba franceza care sa se alature echipei.
Daca doresti sa lucrezi intr-un mediu international competitiv, sa utilizezi limba franceza si sa te dezvolti alaturi de o echipa dinamica atunci te invitam sa aplici.

Descrierea jobului:

Principalele responsabilitati:
•Analizeaza dosarele noilor angajati si verifica informatiilor referitoare la datele personale ale acestora
•Verifica si editeaza statele de plata, notele de lichidare si alte adeverinte specifice
•Inregistreaza elementele variabile ale salariatului (avansuri, prime, etc) in softurile companiei
•Stabileste si verifica informatiile inregistrate in programul de salarizare pus la dispozitie de firma franceza
utilizand mijloace diverse de control.
•Comunica prin sau prin e-mail cu responsabilii din Franta in vederea verificarii si/sau obtinerii
informatiilor necesare pentru realizarea statelor de plata ale salariatilor

Candidatul ideal :
•Flexibilitate in gandire si memorie buna
•Excelente abilitati numerice
•Atentie la detalii si bune abilitati de comunicare
•Cunoasterea limbii franceze este obligatorie de la nivel bun spre avansat.
•Cunoasterea pachetului Microsoft Office (in special Excel si Word)
•Motivatie personala.

Oferta noastră:
•Formare specifica meseriei.
•Posibilitatea de a dezvolta o carieră de succes într-un mediu multinațional, cu standarde ridicate de
competitivitate;
•Salariul este progresiv în functie de capacitatea de gestiune si dezvoltare personala.

Descrierea companiei:
Fournisseurs de services depuis 16 ans, OFCP assure la réussite de ses clients principalement sur les
domaines du commerce, de la finance, des BTP , de l’Informatique.
OFCP compte aujourd’hui près de 5 collaborateurs.
La performance et l’esprit d’équipe sont les moteurs de notre professionnalisme au quotidien.
Vous voulez plus qu’un poste ? Partagez avec nous notre passion et notre envie de gagner !

0794974626

Ghimes-Faget, Bacau