Gratuit Operator Facturare/casa De Marcat - Floresti (CJ) Obreja

Finante / Contabilitate Published date: Noiembrie 8, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Caras-Severin
  • Oraş: Obreja

Operator Facturare/casa De Marcat - Floresti (CJ)

⭕ Postul este pentru locatia noastra din Floresti (jud. Cluj), pe strada Avram Iancu nr. 300, cunoscuta sub numele DennverProfi.

Responsabilitati:
-contabilitate primara (facturi intrari-iesiri, emitere chitante/bonuri, si alte documente din casa de marcat);
-promovarea produselor din magazin catre clienti;
-intocmirea de situatii diverese cerute de catre superiorul ierarhic;

Cerinte:
-studii medii;
-cunostinte WinMentor;
-cunostinte foarte bune de operare PC si a pachetului MS Office;
-capacitate de auto-organizare si punctualitate;
-rezistenta la stres si efort;

Oferta :
- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Număr de telefon ✆ 0795246667

Obreja, Caras-Severin