Gratuit Sc Livas Clothing Srl Angajeaza ECONOMIST Bozovici

Finante / Contabilitate Published date: Ianuarie 31, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Caras-Severin
  • Oraş: Bozovici

Sc Livas Clothing Srl Angajeaza ECONOMIST

⭕ Cerinte
- Experienta minim 2 ani
- Studii superioare specializarea - Contabilitate
- Cunostiinte operare PC (office, internet,)
- Constituie un avantaj cunoasterea programelor de contabilitate Saga, WinMentor)
- Persoana comunicativa capabila sa se integreze rapid intr-un colectiv nou
- Persoana dinamica cu abilitati privitoare la lucrul in echipa
- Persoana responsabila, serioasa

Responsabilitati:
- Inregistrarea cronologica a documentelor financiar-contabile din diverse domenii de activitate (vanzari, casa, banca, stocuri, deconturi, inchiderea conturilor)
- Intocmirea si verificare situatiilor si rapoartelor financiar-contabil
- Intocmirea si verificarea declaratiilor lunare
- Intocmirea bilantului

Oferim:
- Contract de munca pe perioada nedeterminta
- Castig salarial motivant
- Transport asigurat
- Mediu de lucru placut
- Posibilitati de evolutie in cariera

Sunteti asteptati cu un C.V. la sediul firmei de luni pana vineri, intre orelele 08:00.-16:00
Pentru relatii suplimentare sunati la numerele de :
726

Număr de telefon ✆ 0313802183

Bozovici, Caras-Severin