Gratuit Verificator Valori Ocna de Fier

Finante / Contabilitate Published date: Noiembrie 26, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Caras-Severin
  • Oraş: Ocna de Fier

Verificator Valori

⭕ Pentru clientul nostru, un important centru de procesare valori, angajam Verificator valori in Timisoara.

Responsabilitati:

Verifica autenticitatea, sorteaza, claseaza, numara valorile (bilete de banca/ tichete/ bonuri valorice), formeaza pachetele cu monetarul/valorile intrate in tezaurul centrului de procesare si completeaza documentatia conform procedurilor interne;
Completeaza evidentele pentru valorile incredintate (bancnote, monede metalice, tichete), primite din colectarile efectuate de la clienti, fiind responsabil pentru integritatea valorilor preluate in gestiune;
Intocmeste documentatia prevazuta de normele in vigoare, pentru situatiile in care se constata falsuri/diferente de numerar;
Inregistreaza datele in sistemul informatic, fiind responsabil de corectitudinea modului de realizare a operatiunilor de procesare a numerarului si acuratetea inregistrarii acestora, precum si de intocmirea corecta si coerenta a actelor de casa;
Primeste/preda de la/catre salariatul responsabil a numerarului/tichetelor repartizate spre procesare; semneaza documentele aferente; ambaleaza casetele in sacii de panza speciali, in conformitate cu reglementarile aplicabile in vigoare;
Verifica modul de functionare a masinilor de procesare numerar/alte valori si identificare falsuri;
Participa la inchiderea operatiilor zilnice de casierie.

Cerinte:
Studii medi;
Capacitate de organizare;
Responsabilitate, seriozitate, punctualitate;
Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi (predominant schimbul 2 sau 3);
Reprezinta un avantaj, experienta pe un job similar si/sau intr-o casierie.

Oferta:
Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa;
Spor de noapte de 30%;
Spor de 100% pentru orele suplimentare;
Program lucru: Inegal.

Ne puteti contacta la:
Telverde / numar de GRATUIT: 0800 0800 07; L-D: 08:00-20:00;
Telefon fix: 0312261427;
Sau puteti depune un CV direct la sediul nostru din Timisoara, de pe Str. Cluj, nr. 24, etaj1.

0726592458

Ocna de Fier, Caras-Severin