Gratuit WEIDMÜLLER ANGAJEAZĂ - Matrițer Activități Simple Dabuleni

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Ianuarie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Dabuleni

WEIDMÜLLER ANGAJEAZĂ - Matrițer Activități Simple

⭕ DESCRIEREA JOBULUI:
- Pregătirea şi punerea la dispoziţie a matriţelor şi/sau dispozitivelor necesare procesului de producţie;
- Administrarea magaziei cu matriţe;
- Efectuarea activităţilor de curățare la timp a matriţelor necesare în procesul de producere a componentelor din plastic prin metoda injectării.

CANDIDATUL IDEAL :
- Studii medii tehnice ( de preferat mecanică / electromecanică);
- Dorinţă de implicare, seriozitate, responsabilitate, spirit de echipă şi capacitate de comunicare;
- Limba engleză / germană- constituie avantaj.

OFERIM:
- Salariu atractiv;
- Tichete de masă;
- Bonusuri și alte beneficii;
- Transport asigurat de către Companie.

Număr de telefon ✆ 0271609418

Dabuleni, Dolj