Gratuit Angajam Ajutor Electrician Cu Sau Fara Experienta Marpod

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Aprilie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Sibiu
  • Oraş: Marpod

Angajam Ajutor Electrician Cu Sau Fara Experienta

⭕ Firma specializată în lucrări electrice de joasa tensiune angajăm ,
ajutor de electrician cu sau fara experienta pentru a lucra in constructii rezidentiale.

Candidatul ideal:

- experienta in lucrul pe santier sau disponibilitate de a lucra pe santier;
- seriozitate, responsabilitate, respectarea cerintelor de calitate;
- fara alcool !!!

Responsabilitati si indatoriri:

- sparge canale in beton sau caramida
- ajuta la pozarea instalatiilor de curenti slabi si electrice
- face curatenie la locul de munca

Beneficii:

- contract pe perioada nedeterminata (cu perioada de proba);
- salariu atractiv si motivant, negociabil cu fiecare in parte functie de capabilitate si rezultate;
- calificare la locul de munca si posibilitate de avansare;

Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze la numarul de afisat.

Număr de telefon ✆ 0729807094

Marpod, Sibiu