0.80 lei Angajam Instalatori Cu Experienta In Termice Si Sanitare Zarand

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Martie 27, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arad
  • Oraş: Zarand

Angajam Instalatori Cu Experienta In Termice Si Sanitare

⭕ Candidatul ideal:
- experienta de min 2 ani in instalatii termice/sanitare
- permis de conducere OBLIGATORIU
- serios, cu capacitate de munca, prezentabil, spirit de echipa, punctual, profesionist,dorinta de a promova
-disponibilitatea de a lucra peste program si sambata
Descrierea jobului

Oferta
- salariu competitiv; 1.800 lei iar ore suplimentare sunt platite extra (10 lei/ora). In primele luni se poate ajunge la 2.400-2.600 lei, in functie de orele lucrate..
- Comisioane in functie de performanta (dupa 3 luni) si posibilitatea negocierii salariului (in functie de implicare si disponibilitate)
- contract de munca legal
- asigurari sociale si de sanatate platite (inclusiv partea salariatului)
-- posibilitatea cresterii si dezvoltarii in cadrul firmei.
- Posibil masina de serviciu acasa (dupa perioada de acomodare)
- Punctualitatea platii salariilor;
- Stabilitate la locul de munca;
- Oportunitatea de a invata o meserie noua (instalatii de gaz), de a se califica in gaze (inclusiv autorizatie ANRE)

Descrierea jobului:
Post full-time pt functia de instalator in instalatii utilizare gaze naturale (executii instalatii utilizare noi, remedieri instalatii gaze existente, verificari si revizii instalatii gaze).
Varsta maxima de 38 de ani.
Program de lucru de luni pana vineri intre 8.00-17.00
Se va merge 2 zile la proba de lucru in teren, proba ce va fi platita cu 50 lei/zi.
Etape angajare:
-Transmitere CV cu poza pe adresa de e-mail contact(at)energoinstalgaze.ro
-Interviu ic
-Interviu direct
-Proba de lucru 2 zile

Descrierea companiei:
Energoinstal Premium, Str Drumul Cricovului nr 85, sect 6 Bucuresti, 021.795.11.30
Companie autorizata ANRE si agreata DISTRIGAZ SUD in permanenta dezvoltare, cu activitate in instalatii de gaze, executa instalatii de gaze, modificari de instalatii de gaze, verificari si revizii la instalatiile de gaze in BUCURESTI si ILFOV.
Suntem o echipa tanara, dinamica, cu dorinta de a dezvolta compania si de a oferi servicii de calitate pe piata gazelor naturale.
Siguranta nu e o joaca!

0743545301

Zarand, Arad