Gratuit Angajam Manager Mentenanta Luciu

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Februarie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Luciu

Angajam Manager Mentenanta

⭕ Fabrica de injectie mase plastice si productie cablaje, cu destinatie domeniul auto, pentru clienti de renume mondial, in continua dezvoltare si expansiune, angajam un manager de mentenanta, in urmatoarele conditii:

Responsabilitati:
Coordonarea activitatii de intretinere electrica si mecanica la nivelul intregii companii.
Intocmirea graficelor anuale de revizii si reparatii pentru toate echipamentele si instalatiile.
Planificarea si executarea intretinerii preventive, accidentale si productive.
Asigurarea functionarii in conditii de siguranta a tuturor instalatiilor.
Gestionarea stocurilor si contractelor cu furnizorii de piese de schimb si materiale.
Gestionarea contractelor cu firme prestatoare de servicii (revizii, reparatii) si verificarea activitatii acestora.
Asigurarea si urmarirea necesarului de piese de schimb.
Verificarea si completarea documentatiei tehnice pentru toate echipamentele.
Participarea la punerea in functiune a noilor echipamente si la efectuarea probelor tehnologice.
Verificarea consumului de energie.
Propunerea solutiilor tehnice adecvate.
Intocmirea procedurilor si instructiunilor de lucru.

Cerinte:
Studii superioare in domeniul tehnic (electrotehnica, electronica, automatizari industriale, mecanica).
Experienta relevanta in mentenanta electrica si mecanica.
Experienta in management (avantaj).
Experienta relevanta in domeniul productiei (automotive – avantaj).
Foarte bune cunostinte in automatizari industriale.
Cunostinte avansate de operare PC (Ms Office).
Atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza.
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare.
Leadership, abilitati de organizare si planificare.
Limba engleza (obligatoriu nivel mediu).

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu motivant, in raport cu experienta si cunostintele detinute, negociat in timpul interviului.
- Program de stimulare corespunzator performantelor personale si ale companiei.
- Mediu de lucru curat si placut.

Rugam persoanele interesate sa trimita CV, de preferat in limba engleza, ca atasament la un mesaj. Doar persoanele selectate vor fi contactate in vederea stabilirii unei date de interviu.

0746561741

Luciu, Buzau