2.40 lei Angajam Sef Santier Montaj Prefabricate Eforie Sud

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Martie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Eforie Sud

Angajam Sef Santier Montaj Prefabricate

⭕ Angajam sef santier montaj prefabricate.
Responsabilitati:
- coordonare,a organizarea, executia lucrarilor de constructii pe partea de montaj prefabricate;
- urmarirea indeplinirii cerintelor tehnice si de calitate stabilite de catre beneficiari;
- colaborarea cu beneficiarii lucrarilor;
- colaboreaza cu departamentul logistica aprovizionare in vederea asigurarii materialelor necesare;
- urmareste respectarea termenelor de executie pentru lucrarile de care raspunde;
Cerinte:
- disponibilitate la deplasari in tara;
- permis conducere cat. B;
- studiile superioare in domeniul constructiilor constituie un avantaj;
- experienta minim 6 luni intr-un domeniu tehnic;
- capacitate de invatare rapida a lucrurilor noi;
- cunostinte de limba engleza constituie un avantaj;
- abilitati excelente de organizare, planificare, coordonare a echipelor de muncitori;
- cunostinte minime de operare PC;
Beneficii Oferite
- pachet salarial atractiv;
- oportunitati profesionale excelente in santiere mari (Mag. Dedeman, Mag. Kaufland, Hale Industriale pentru nume importante, etc.);
- mediu de lucru tanar;
- posibilitate dezvoltare in cariera intr-un timp scurt;

Descrierea firmei
Una dintre principalele firme de profil (montaj prefabricate) din piata romaneasca.

Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati ic.

0779127665

Eforie Sud, Constanta