Gratuit Angajam Tehnician Curenti Slabi/ Electrician / Ajutor Electrician Valea lui Mihai

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Aprilie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Valea lui Mihai

Angajam Tehnician Curenti Slabi/ Electrician / Ajutor Electrician

⭕ SC DHC SYSTEM SRL SIBIU, angajeaza Tehnicieni curenti slabi si Electrictricieni.

Descrierea companiei

Companie de top, cu experienta de peste 18 ani, specializata in sisteme de securitate, IT si telecomunicatii angajeaza electricieni/tehnicieni curenti slabi

Candidatul ideal
Cerinte :
*Cunostinte in unul din domeniile: Electrica/Sisteme securitate
*Persoana placuta, dinamica si motivata;
*Fara Cazier
*Persoanele cu experienta in postul disponibil, constituie avantaj
*Carnet de conducere categoria B - constituie avantaj

* Sunt admise si persoane fara experienta similara, dar cunostinte in domeniile cautate

Descrierea jobului
Responsabilitati :
• pregatire cablare, montaj tub PVC / pat canal
• cablare curenti tari(220V) si curenti slabi(voce -date, incendiu, CCTV, efractie)
• instalare si realizare conexiuni apje(prize), echipamente securitate(camere, detectori efractie+incendiu), echipamente voce-date(prize voce-date, echipamente active retea)
• programare sisteme de securitate
• Interventii pentru diagnosticare si masuri corective
• Cablare fibra optica
• Cablare structurata

BENEFICII:
*Salariu motivant si platit la timp
*Bonusuri de performanta
*Comisioane atractive
*Telefon si masina de serviciu
*Echipamente si scule de lucru performante
*Societate cu renume in domeniu
*Colectiv placut
*Posibilitatea de a participa la cursuri de pregatire

Oferta salariala va fi particularizata in functie de pregatirea candidatiilor!

SELECTIA CANTIDATIILOR SE FACE PE BAZA CV-ULUI DEPUS.
CV-URILE SE ATASEAZA LA ANUNT SAU LA SEDIUL SOCIETATII(str. Mihail Kogalniceanu nr, 43 Sibiu - DHC SYSTEM).
DETALII LA TELEFON sau www.dhc.ro

0753695164

Valea lui Mihai, Bihor