1.60 lei Angajam Tehnician Instalator Reparatii Viziru

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Ianuarie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Viziru

Angajam Tehnician Instalator Reparatii

⭕ Firma de reparatii casnice angajeaza Instalator cu experienta pentru postul de Tehnician de interventie.
Oferim un loc de munca stabil, salariu motivant, carte de munca.
Program de luni pana vineri.

Candidatul ideal trebuie sa aiba cunostinte solide si experienta relevanta in domeniul instalatiilor sanitare.

Indemanatic si priceput in diferite reparatii casnice, organizat, cu bune abilitati de comunicare si punctual.
Carnet de conducere Cat. B

Descrierea postului:
Tehnicienii nostri au ca responsabilitati zilnice urmatoarele:

1. Preluarea comenzilor de la sediul firmei
2. Achizitia de materiale necesare fiecarei interventii
3. Realizarea lucrarilor de reparatii.

0722264039

Viziru, Braila