Gratuit Angajam Tehnician Reparatii Bosanci

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Februarie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Bosanci

Angajam Tehnician Reparatii

⭕ Responsabilitati
Candidatul pe care ni-l dorim trebuie să fie tânăr, deschis înspre nou.
disciplinat si responsabil la locul de munca.

Persoanele interesate pot trimite CV- urile pe adresa de e-mail: office[a]ascensoradv.ro sau tel 741 .

Cerinte
studii medii - tehnice (liceu).
permis de conducere categoria B.
experienta in domeniu tehnic - reprezinta un avantaj.

Descrierea activitatii
Perioada de invatare de 1 - 3 luni alaturi de un coleg cu vechime.
Interventia in echipa de montaj si interetinere a lifturilor.

Beneficii Oferite
bonusuri pentru participarea la lucrari de montaj.
desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si dinamica.
diurne pentru deplasari.
bonuri de masa.

Descrierea firmei
Ascensor Advertising este o societate specializată în activitatea de întreținere, reparații, montaje, lifturi precum și modernizarea și retehnologizarea ascensoarelor existente.

Număr de telefon ✆ 0713343466

Bosanci, Suceava