0.80 lei Angajam Zugrav Zidar Faiantar Rigipsar 2000 Lei/luna Carbunari

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Martie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Caras-Severin
  • Oraş: Carbunari

Angajam Zugrav Zidar Faiantar Rigipsar 2000 Lei/luna

⭕ Candidatul ideal:
- absolvent de minim studii medii ;
- domiciliul stabil in Braila ;
- persoana serioasa, punctuala si ordonata;
- cunoasterea domeniului constructii ;
- indemanare si atentie la detalii ;
- capacitate de asimilare rapida ;
- stabilitate, motivare, entuziasm ;
- responsabilitate la locul de munca ;
- lucru in echipa .

Descrierea jobului
Responsabilitati :
- organizeaza si pregateste locurile de munca unde se vor efectua lucrarile ;
- respecta planurile puse la dispozitie ;
- asigura executia lucrarilor in bune conditii cu garantarea calitatii acestora ;
- foloseste instrumente de lucru adecvate pentru fiecare tip de lucrare ;
- utilizeaza optim si corect echipamentele tehnologice puse la dispozitie ;
- mentine locul de munca ordonat si curat.

Beneficii oferite :
- mediu de lucru dinamic si profesionist ;
- contract de munca si sansa unui job stabil ;
- echipament de lucru ;
- salariu atractiv incepand de la 1500 lei/luna net, variabil in functie de experienta ;
- in cazul delegatiilor, diurna+cazare ;
- bonusuri pentru lucrari complexe finalizate

0709336058

Carbunari, Caras-Severin