Gratuit Confectioner / Montator Tamplarie PVC / Aluminiu Bradesti

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Februarie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Bradesti

Confectioner / Montator Tamplarie PVC / Aluminiu

⭕ Descrierea jobului

Instalare sisteme de compartimentari aluminiu si sticla in spatii de birouri.
Se lucreaza exclusiv la interior. Nu se lucreaza la inaltime. Mediul de lucru este unul motivant.

Descrierea companiei

EKKO OFFICE activeaza din anul 2004 pe piata amenajarilor de birouri. Avem in portofoliu un numar mare de clienti si parteneri . EKKO isi propune pentru perioada 2016-2018 dublarea activitatii companiei. Puteti afla mai multe despre cine suntem si cu ce ne ocupam pe www.ekko.ro

Candidatul ideal

Abilitatile/aptitudinile tehnice si experieta in montarea tamplariei de aluminiu, a panourilor sau fatadelor de sticla constituie un mare plus.
Obisnuit sa lucreze in echipa si sa doreasca sa invete si sa avanseze in cariera.
Disponibilitate pentru deplasari in tara.
Respectarea normelor de securitate si protectia muncii;
Capacitate de adaptare.
Spirit de echipa.

Contactati-ne acum pentru a va alatura echipei noastre.

Număr de telefon ✆ 0773053898

Bradesti, Dolj