100.00 lei Excavatorist Benesat

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Mai 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Benesat

Excavatorist

⭕ Societate de constructii drumuri si autostrazi angajaza excavatorist
Candidatul ideal
Absolvent studii medii, atestat de excavatorist
Experienta de minim 3 ani in excavatii cu excavatoare pe roti si senile si buldoexcavator
Cunostinte de mecanica, Indemanare, atentie la detalii
Abilităţi foarte bune de comunicare si lucru în echipă
Rezistenta la stres, respectarea termenelor stabilite
Constituie avantaj : Permis auto cat. B
Disponibilitate pentru deplasari in tara.
Descrierea jobului
Activitati de excavare cu excavatoare pe roti si senile si buldoexcavator
Activitati de intretinere utilaje (intretinere minima, schimburi de ulei, etc)
Avantaje : Posibilitate de colaborare pe termen lung, Salariu atractiv, Cazare

Număr de telefon ✆ 0316639676

Benesat, Salaj