Gratuit Firma Din Olanda Angajeaza Instalatori! Popesti

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Martie 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Popesti

Firma Din Olanda Angajeaza Instalatori!

⭕ Firma din Olanda angajeaza instalatori cu contract de munca in conditii avantajoase

Descrierea postului:
Instalare de sisteme complete de centrale termice, boilere, construcția conductelor de gaze, cupru și tuburi din PVC, montare și conectare radiatoare, echiparea / asamblarea sistemelor sanitare.
Se lucrează în echipe de 2 sau de 4 în mod independent sau sub supravegherea unui inginer pe mai multe proiecte în întreaga Olanda.

Oferim:
- Contract de munca flexibil timp de cel puțin 3-6 luni - semnat direct cu angajatorul
- Salariul se plătește la fiecare 4 săptămâni (posibilitate de a cere avans dupa o saptamana de munca)
- Cazare asigurata de către angajator- fiecare angajat are camera proprie
- Instruire și ajutor la acomodarea in noul mediu de lucru
- Pe termen lung va este oferita posibilitatea de a studia limba olandeză
- Asigurare de sanatate
- Vacante platite (calculate ca procent din orele lucrate)
- Biletul de avion/autocar se deconteaza de catre angajator
- Unelte profesionale oferite de companie
- Masina de serviciu

Cerem:
- Cunostinte bune de limba engleză / limba germană (nivel conversational)
- Cel puțin 3 ani de experiență in domeniu
- Certificate in domeniu (instalator, tehnician HVAC, etc) - este un plus
- Ințelegere tehnică bună
- Permis de conducere cat. B- este un plus
- Flexibilitate
- Responsabilitate și motivație de a lucra

Nu se percepe comision!

0764912953

Popesti, Arges