2.40 lei Inginer Productie -panificatie/patiserie Geaca

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Martie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Geaca

Inginer Productie -panificatie/patiserie

⭕ Candidatul ideal

Candidatul ideal
- Studii superioare finalizate in domeniul industriei alimentare (TPPA un avantaj)
- cunostinte operare PC;
- Independenta si incredere in sine;
- Persoana energica;
- Flexibiliate;
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare, organizare si planificare;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Abilitati in lucrul cu subordonati: coordonare, motivare, gestionare conflicte
- Disponibilitate la program in ture;
- Limba engleza (un avantaj)
- Corectitudine, atentie la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- coordoneaza si supravegheaza activitatea de productie in zona de responsabilitate;
- urmareste respectarea parametrilor de calitate ai materiilor prime sau produselor finite pe intreg procesul tehnologic si propune masuri de imbunatatire a calitatii ori de cate ori este necesar;
- urmareste aprovizionarea sectiei cu materiile prime necesare procesului de productie;
- urmareste zilnic consumul de materii prime, materiale si incadrarea in consumul specific normat;
- analizeaza procesul de fabricatie si propune metode de marire a productivitatii;
- urmareste procedurile tehnologice (retete, flux tehnologic) pentru fabricarea diverselor produse;
- raspunde de buna desfasurare a activitatii de productie;
TELEFON 735 SAU 745

Număr de telefon ✆ 0792353048

Geaca, Cluj