Gratuit Inginer/Tehnician Service ( SC BLACK SEA SUPLLIERS SRL ) Zemes

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Martie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Zemes

Inginer/Tehnician Service ( SC BLACK SEA SUPLLIERS SRL )

⭕ -inginer, absolvent de universitate tehnica pentru servicii de service echipamente termice
- studii medii/superioare tehnice (specializare energetica / electronica/automatizari)
- aptitudini pentru domeniul tehnic;
- experienta min.1 an in cadrul unui dep.service, tehnic, instalatii termice;

Descrierea jobului

Cautam pentru completare echipa personal service cu experienta in domeniul echipamentelor HVAC:
- centrale termice ( murale, de pardoseala)

Constitue un avantaj cunoasterea urmatoarelor tipuri de echipamente:
- arzatoare
- aparate tip split (mono split, sisteme VRV)
- aparate tip chiller
- centrale de tratare aer
- grupuri de pompare
- hidrofoare

- se ofera salariu motivant si un sistem de bonusare in functie de performanta, tichete masa, , masina

0779076775

Zemes, Bacau