Gratuit Loc De Munca Bine Plătit - Electromecanic Popesti

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Mai 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Popesti

Loc De Munca Bine Plătit - Electromecanic

⭕ Cerințe și Responsabilitati:
- Execută lucrări de reparaţie la echipamente electrice şi mecanice;
- Verifică şi realizează ungerea rulmenţilor, lagărelor, actionarilor mecanice , bypass , manometre,
- Controlează regimul de funcţionare a maşinilor electrice, vibraţii, regim tehnic;
- Montează şi demontează,verifica, inlocuieşte motoare electrice defecte, piese presiune , kit reparație , supape , valve .
- Intreţine şi repară sisteme de actionare care au reductorul cuplat direct pe axul motorului pentru diverse instalaţii de presiune .
- instaleaza-relocheaza echipamente mecanice, presiune apa -hidraulice;
- Repara-demonteaza-schimba echipamente acționate mecanic/electric;
- efectueaza operațiuni de mentenanță preventiva-corectiva la toate echipamentele companiei;

Cerinte:
- Atestat, diploma calificare electromecanic;
- Cunostinte hidraulica, pneumatica;
- Cunostinte de electrica;
- Cunostinte sudura electrica;
Facilitați :

- program : luni -vineri 8-16
- Telefon și auto de service
- Salariu motivant !!!! + Bonus consistent !!! in funcție de realizări
- Pentru deplasari in tara - se acorda cazare si diurna.

www.PentruSpalatorie.ro

0774362555

Popesti, Bihor