Gratuit Maistru Productie Structuri Metalice / Coordonator Eftimie Murgu

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Ianuarie 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Caras-Severin
  • Oraş: Eftimie Murgu

Maistru Productie Structuri Metalice / Coordonator

⭕ Candidatul ideal:
-Manierat, ordonat, serios, cu simt de raspundere.
-Sa fie capabil sa duca la indeplinire sarcinile zilnice.
-Sa isi respecte promisiunile pe care si le asuma in cadrul firmei.
-Proaspat absolvent cu sau fara experienta.

Responsabilitati:
- Coordonarea activitatii de productie structuri metalice.
- Planificarea etapelor de lucru.
- Realizarea si urmarirea graficului de lucru zilnic pentru fiecare angajat si actualizarea permanenta.
- Coordonarea echipelor de lucru si asigurarea asistentei tehnice pentru fiecare.
- Urmarirea calitatii produselor.
- Urmarirea stocului de materiale si aprovizionarea acestuia.

​Beneficii:
​- Salariu motivant in functie de realizari.
​- Acumulare de experienta.
- Lucrul intr-o echipa tanara cu idei noi si creative.

*Experienta in domeniul productiei structurilor metalice constituie un avantaj.

Descrierea companiei
SC Michael Trust Proiect SRL este o firma de constructii care realizeaza structuri metalice industriale, civile si echipamente de productie. Are in dotare echipamente noi de sudura si debitare a tablelor si profilelor metalice (aparte de debitat cu comanda numerica, aparate de sudura MIG MAG).

Număr de telefon ✆ 0779118302

Eftimie Murgu, Caras-Severin