Gratuit SANEX Cluj-Napoca Angajeaza CONTROLOR CALITATE Placi Ceramice Seimeni

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Mai 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Seimeni

SANEX Cluj-Napoca Angajeaza CONTROLOR CALITATE Placi Ceramice

⭕ PE CINE CAUTAM:

• Studii medii – profil tehnic

• Cunoştinţe de operare PC: Excel şi Word

• Disponibilitate de a lucra în schimburi

• Abilităţi necesare: spirit de observaţie, atentie concentrata, capacitate de a lua decizii, seriozitate

Constituie avantaj :

• Experienţă in domeniu industrial

• Experienţă in controlul calitatii

RESPONSABILITATI ALE POSTULUI / ACTIVITĂŢI:

• Controlează zilnic calitatea produselor finite, în punctele de sortare

• Verifică, gestionează şi acordă nuanţele pe produsul finit

• Efectuează probe de control al calităţii produsului finit, la ieşirea din cuptoarele de ardere

• Efectuează măsurători ale planeităţii plăcilor

• Verifică modul de ambalare, conformitatea marcajelor pe cutii şi modul de paletizare

• Întocmeşte Rapoartele de control, ce cuprind rezultatele controalelor efectuate

CE OFERIM:

Contract pe perioada nedeterminata

Pachet salarial complex

Bonuri de masa

Sporuri salariale

Transport decontat

Număr de telefon ✆ 0706577687

Seimeni, Constanta