Gratuit Tehnician-Inginer-service-instalatii-HVACR Uricani

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Martie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Uricani

Tehnician-Inginer-service-instalatii-HVACR

⭕ Cerinte:
• ​Seriozitate, corectitudine, disciplina în munca, dispus la program prelungit;
• Experienta anterioara privind service-ul si mententanta instalatiilor de aer conditionat/ climatizare (split perete/ duct/ casete, rooftop, chiller, etc.), echipamentelor frigorifice (vitrine frigorifice, camere frigorifice, congelatoare, etc.), instalatiilor de incalzire etc.;
• Experienta anterioara ca si automatist instalatii frigotehnice sau frigotehnist;
• Calificare in domeniul frigotehnie sau calificare in automatizari, instalatii electrice;
• Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;
• Cunostinte minime de operare PC;
• Disponibilitate pentru deplasari si delegatii;
• Disponibilitate de a isi insusi cunostinte tehnice noi;
• Permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

Zona de lucru:
• Nivel national Romania;

Domeniul de lucru:
• Service si intretinere periodica pentru echipamente de tip: aer conditionat, climatizare, ventilatie,incalzire si racire

Responsabilitati:
• Remedierea defectiunilor la sediul clientului;
• Lucrari de intretinere periodica/ revizii;
• Intocmirea documentatiei aferente lucrarilor executate;
• Propunere solutii tehnice;
• Gestionarea pieselor de schimb folosite;
• Gestionarea echipamentelor aflate in intretinere.

Se ofera:
• Pachet salarial atractiv in concordanta cu experienta si nivelul de calificare;
• Program de lucru flexibil;
• Acces la cele mai noi cunostinte in domeniul HVACR;
• Cursuri de perfectionare;
• Mediu de munca dinamic si posibilitate de dezvoltare profesionala.

Descrierea companiei

Companie cu 20 de ani experienta in HVAC-R, avand puncte de lucru/ echipe de interventie la nivel national
Cautam colegi pentru dezvoltare echipe de service pentru instalatii de aer conditionat, climatizare, ventilatie,incalzire si racire

0729385942

Uricani, Hunedoara